Kompleksowa obsługa i pomoc w zakresie naprawy powypadkowej !

Jeśli Państwa samochód został uszkodzony w kolizji drogowej proponujemy kompleksową obsługę bez względu na Państwa miejsce zamieszkania i bez wychodzenia z domu.

  1. Przysyłają Państwo dokumenty niezbędne do zgłoszenia i likwidacji szkody mailem lub faksem,
  2. Dokonujemy zgłoszenia szkody w Towarzystwie Ubezpieczeniowym i przygotowujemy wszystkie dokumenty do podpisu.
  3. Przywozimy lawetą samochód zastępczy wraz z dokumentami do podpisu pod wskazany przez Państwa adres i zabieramy uszkodzony samochód do naszego serwisu.
  4. Naprawiamy Państwa samochód.
  5. Przywozimy naprawiony samochód lawetą i odbieramy zastępczy.
  6. Rozliczamy się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.


BLACHARSTWO

Naprawy blacharskie, które wykonujemy, możemy podzielić na powypadkowe i estetyczne. O poprawę estetyki zwracają się do nas właściciele aut starszych, wymagających usunięcia ognisk korozji i zabezpieczenia nadwozia przed dalszym rdzewieniem. Należy pamiętać, że naprawy te bardzo często decydują o bezpieczeństwie kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Możemy się pochwalić, że nie odmawiamy wykonywania nawet najbardziej nietypowych i pracochłonnych napraw. W przypadku napraw powypadkowych często zachodzi konieczność przywrócenia nadwozia, a zwłaszcza płyty podłogowej do pierwotnego kształtu. W takich wypadkach nieodzownym staje się ustawienie samochodu na specjalistycznej płycie diagnostyczno-naprawczej, która zapewnia precyzję naprawy oraz bezbłędne wymiarowanie nadwozia. Dzięki uzyskanym danym z pomiaru, możemy stwierdzić, że nadwozie zostało przywrócone do pierwotnego kształtu, a klienci mają pewność, że samochód jest tak samo sprawny i bezpieczny jak przed wypadkiem.

blacharstwo

serwis samochodowy

W obecnie produkowanych samochodach wiele elementów zewnętrznych karoserii jest przykręcanych do konstrukcji nośnej. Niestety nie wszystkie. Gdy zachodzi konieczność ich zgrzewania, używamy półautomatów spawalniczych typu "Migomat". Urządzenia te zapewniają trwałe łączenie elementów karoserii poprzez zgrzewanie punktowe. Proces ten odbywa się w środowisku obojętnego gazu (dwutlenku węgla lub argonu), przez co nie następuje utlenianie metalu. Szybkość, z jaką zgrzewanie jest wykonywane, zapobiega nagrzewaniu blachy, co mogłoby wpływać negatywnie na odporność antykorozyjną łączonych elementów, a tym samym na trwałość nadwozia.