OPONY

oponyZapewne nie każdy z kierowców zdaje sobie sprawę, że to właśnie opony mają bezpośredni kontakt z nawierzchnią i to od ich jakości i właściwego doboru zależy bezpieczeństwo użytkowników drogi. W klimacie umiarkowanym zima nie jest czymś wyjątkowym, nawet jeśli tak uważają drogowcy, i gdy temperatury spadają poniżej 7° C opony letnie tracą swoje właściwości i konieczna staje się ich wymiana na zimowe, które są wykonane z miękiej mieszanki oraz mają rzeźbę bieżnika dostosowaną do jazdy po śniegu i błocie pośniegowym.

oponyNajczęściej o konieczności zmiany opon kierowcy przypominają sobie gdy spadnie pierwszy śnieg i o poranku muszą wspólnymi siłami wypychać samochody z zasp. W tym dniu ustawiają się długie kolejki przed serwisami opon i nie maleją przez kilka następnych dni. Warto tego uniknąć i przy obecnej pogodzie zmienić opony na zimowe.

Opony zimowe mogą Państwo kupić w naszym serwisie. Dobierzemy rozmiar do samochodu a producenta do możliwości finansowych jego właściciela. O szczegóły proszę pytać telefonicznie. Również w ten sposób można się umówić na termin montażu, oczywiście droga mailowa również jest polecana.

 

 

Cennik wymiany kompletu opon z wyważeniem

Rozmiar felgi

Do 13"

14"

15"-16"

17" i większe

Stalowa

40

70

90

120

Aluminiowa

50

80

100

130

ceny brutto.