MECHANIKA

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych klientów wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych poczynając od wymiany oleju, filtrów i innych płynów eksploatacyjnych poprzez diagnostykę zawieszeń i silników a na ich remontach kończąc. Jedną z częstych napraw jest wymiana sprzęgła.

Profesjonalna naprawa sprzęgła samochodowego.

Sprzęgło w samochodzie jest naturalnie zużywającym się elementem. W naszym serwisie wykonujemy w sposób profesjonalny naprawę i regenerację wszystkich rodzajów sprzęgieł oraz kół dwumasowych. Bogato wyposażony serwis oraz wykwalifikowani mechanicy szybko i fachowo zdiagnozują i naprawią usterkę w Twoim samochodzie.

Objawy zużycia sprzęgła.

Jeśli w Twoim samochodzie odczuwasz:

· - szarpanie przy ruszaniu,

· - trudności ze zmianą biegów,

· - hałas z okolicy skrzyni biegów,

· - drgania na biegu jałowym,

istnieje duże prawdopodobieństwo zużycia lub uszkodzenia sprzęgła. Dokonaj naprawy czym prędzej, gdyż jazda z niesprawnym sprzęgłem lub kołem dwumasowym może spowodować inne awarie.

Wymieniamy lub naprawiamy sprzęgła i koła dwumasowe we wszystkich markach samochodów. Między innymi:

Audi, Volkswagen, BMW, Citroen, Peugeot, Fiat, Ford, Opel, Skoda, Mercedes, Renault, Toyota, Honda, Chevrolet, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Seat, Suzuki, Volvo.

mechanika samochodowa

Każdy kto do nas przyjeżdża może wcześniej otrzymać wycenę usługi. W przypadku napraw trwających dłużej niż kilka godzin, oferujemy samochód zastępczy z naszej wypożyczalni na indywidualnie ustalonych warunkach.

serwis samochodowy

Nasi klienci nie muszą się martwić o części potrzebne do naprawy! Wszystkie zakupimy we własnym zakresie a cena będzie miłym zaskoczeniem.