Kompleksowa obsługa i pomoc w zakresie naprawy powypadkowej !

Jeśli Państwa samochód został uszkodzony w kolizji drogowej proponujemy kompleksową obsługę bez względu na Państwa miejsce zamieszkania i bez wychodzenia z domu.

  1. Przysyłają Państwo dokumenty niezbędne do zgłoszenia i likwidacji szkody mailem lub faksem,
  2. Dokonujemy zgłoszenia szkody w Towarzystwie Ubezpieczeniowym i przygotowujemy wszystkie dokumenty do podpisu.
  3. Przywozimy lawetą samochód zastępczy wraz z dokumentami do podpisu pod wskazany przez Państwa adres i zabieramy uszkodzony samochód do naszego serwisu.
  4. Naprawiamy Państwa samochód.
  5. Przywozimy naprawiony samochód lawetą i odbieramy zastępczy.
  6. Rozliczamy się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

 

 

SZKODY KOMUNIKACYJNE

Naprawy powypadkowe rozliczamy bezgotówkowo ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi po otrzymaniu od Państwa potrzebnych dokumentów.

Ubezpieczyciele często proponują szybką wypłatę kwoty "wystarczającej na naprawę" samochodu. W rzeczywistości takie odszkodowanie nie pokrywa nawet połowy kosztów naprawy.

Zaproponowana kwota nie jest dla Państwa wiążąca i nie stanowi górnej granicy wysokości odszkodowania. Granice te określają Warunki Ogólne Ubezpieczenia Auto Casco, a w przypadku szkód rozliczanych z ubezpieczenia sprawcy, ustawa.

Nasze wieloletnie doświadczenie i stała współpraca z adwokatem pozwoliły obalić slogan reklamowy dominującego gracza na polskim rynku ubezpieczeń, mówiący że "Duży może więcej". Mały może tyle samo ale musi mieć odpowiednią wiedzę i pieniądze na prowadzenie spraw sądowych.

Jeśli jakość naprawy jest dla Państwa istotna, a co za tym idzie, także bezpieczeństwo jazdy naprawionym samochodem to najlepszym rozwiązaniem będzie telefoniczny lub mailowy kontakt z nami. Doprowadzimy szkodę do szczęśliwego końca.